Liga 3 @ Seria 4 | Sezonul 2019 - 2020 (program)

Etapa 1 - 24 august 2019

Fortuna Becicherecu Mic - ACS Poli Timişoara
Progresul Pecica - Crişul Chişineu Criş
CS Comunal Dumbrăviţa - LPS Cetate Deva
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - Gloria Lunca Teuz Cermei
Viitorul Dăeşti - CS Hunedoara
Naţional Sebiş - Flacăra Horezu
Şoimii Lipova - U Craiova 1948 SA
Gilortul Târgu Cărbuneşti - ACSO Filiaşi

Etapa a 2-a - 31 august 2019

ACS Poli Timişoara - ACSO Filiaşi
U Craiova 1948 SA - Gilortul Târgu Cărbuneşti
Flacăra Horezu - Şoimii Lipova
CS Hunedoara - Naţional Sebiş
Gloria Lunca Teuz Cermei - Viitorul Dăeşti
LPS Cetate Deva - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
Crişul Chişineu Criş - CS Comunal Dumbrăviţa
Fortuna Becicherecu Mic - Progresul Pecica

Etapa a 3-a - 07 septembrie 2019

Progresul Pecica - ACS Poli Timişoara
CS Comunal Dumbrăviţa - Fortuna Becicherecu Mic
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - Crişul Chişineu Criş
Viitorul Dăeşti - LPS Cetate Deva
Naţional Sebiş - Gloria Lunca Teuz Cermei
Şoimii Lipova - CS Hunedoara
Gilortul Târgu Cărbuneşti - Flacăra Horezu
ACSO Filiaşi - U Craiova 1948 SA

Etapa a 4-a - 14 septembrie 2019

ACS Poli Timişoara - U Craiova 1948 SA
Flacăra Horezu - ACSO Filiaşi
CS Hunedoara - Gilortul Târgu Cărbuneşti
Gloria Lunca Teuz Cermei - Şoimii Lipova
LPS Cetate Deva - Naţional Sebiş
Crişul Chişineu Criş - Viitorul Dăeşti
Fortuna Becicherecu Mic - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
Progresul Pecica - CS Comunal Dumbrăviţa

Etapa a 5-a - 21 septembrie 2019

CS Comunal Dumbrăviţa - ACS Poli Timişoara
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - Progresul Pecica
Viitorul Dăeşti - Fortuna Becicherecu Mic
Naţional Sebiş - Crişul Chişineu Criş
Şoimii Lipova - LPS Cetate Deva
Gilortul Târgu Cărbuneşti - Gloria Lunca Teuz Cermei
ACSO Filiaşi - CS Hunedoara
U Craiova 1948 SA - Flacăra Horezu

Etapa a 6-a - 28 septembrie 2019

ACS Poli Timişoara - Flacăra Horezu
CS Hunedoara - U Craiova 1948 SA
Gloria Lunca Teuz Cermei - ACSO Filiaşi
LPS Cetate Deva - Gilortul Târgu Cărbuneşti
Crişul Chişineu Criş - Şoimii Lipova
Fortuna Becicherecu Mic - Naţional Sebiş
Progresul Pecica - Viitorul Dăeşti
CS Comunal Dumbrăviţa - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii

Etapa a 7-a - 05 octombrie 2019

CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - ACS Poli Timişoara
Viitorul Dăeşti - CS Comunal Dumbrăviţa
Naţional Sebiş - Progresul Pecica
Şoimii Lipova - Fortuna Becicherecu Mic
Gilortul Târgu Cărbuneşti - Crişul Chişineu Criş
ACSO Filiaşi - LPS Cetate Deva
U Craiova 1948 SA - Gloria Lunca Teuz Cermei
Flacăra Horezu - CS Hunedoara

Etapa a 8-a - 12 octombrie 2019

ACS Poli Timişoara - CS Hunedoara
Gloria Lunca Teuz Cermei - Flacăra Horezu
LPS Cetate Deva - U Craiova 1948 SA
Crişul Chişineu Criş - ACSO Filiaşi
Fortuna Becicherecu Mic - Gilortul Târgu Cărbuneşti
Progresul Pecica - Şoimii Lipova
CS Comunal Dumbrăviţa - Naţional Sebiş
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - Viitorul Dăeşti

Etapa a 9-a - 19 octombrie 2019

Viitorul Dăeşti - ACS Poli Timişoara
Naţional Sebiş - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
Şoimii Lipova - CS Comunal Dumbrăviţa
Gilortul Târgu Cărbuneşti - Progresul Pecica
ACSO Filiaşi - Fortuna Becicherecu Mic
U Craiova 1948 SA - Crişul Chişineu Criş
Flacăra Horezu - LPS Cetate Deva
CS Hunedoara - Gloria Lunca Teuz Cermei

Etapa a 10-a - 26 octombrie 2019

ACS Poli Timişoara - Gloria Lunca Teuz Cermei
LPS Cetate Deva - CS Hunedoara
Crişul Chişineu Criş - Flacăra Horezu
Fortuna Becicherecu Mic - U Craiova 1948 SA
Progresul Pecica - ACSO Filiaşi
CS Comunal Dumbrăviţa - Gilortul Târgu Cărbuneşti
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - Şoimii Lipova
Viitorul Dăeşti - Naţional Sebiş

Etapa a 11-a - 02 noiembrie 2019

Naţional Sebiş - ACS Poli Timişoara
Şoimii Lipova - Viitorul Dăeşti
Gilortul Târgu Cărbuneşti - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
ACSO Filiaşi - CS Comunal Dumbrăviţa
U Craiova 1948 SA - Progresul Pecica
Flacăra Horezu - Fortuna Becicherecu Mic
CS Hunedoara - Crişul Chişineu Criş
Gloria Lunca Teuz Cermei - LPS Cetate Deva

Etapa a 12-a - 09 noiembrie 2019

ACS Poli Timişoara - LPS Cetate Deva
Crişul Chişineu Criş - Gloria Lunca Teuz Cermei
Fortuna Becicherecu Mic - CS Hunedoara
Progresul Pecica - Flacăra Horezu
CS Comunal Dumbrăviţa - U Craiova 1948 SA
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - ACSO Filiaşi
Viitorul Dăeşti - Gilortul Târgu Cărbuneşti
Naţional Sebiş - Şoimii Lipova

Etapa a 13-a - 16 noiembrie 2019

Şoimii Lipova - ACS Poli Timişoara
Gilortul Târgu Cărbuneşti - Naţional Sebiş
ACSO Filiaşi - Viitorul Dăeşti
U Craiova 1948 SA - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
Flacăra Horezu - CS Comunal Dumbrăviţa
CS Hunedoara - Progresul Pecica
Gloria Lunca Teuz Cermei - Fortuna Becicherecu Mic
LPS Cetate Deva - Crişul Chişineu Criş

Etapa a 14-a - 23 noiembrie 2019

ACS Poli Timişoara - Crişul Chişineu Criş
Fortuna Becicherecu Mic - LPS Cetate Deva
Progresul Pecica - Gloria Lunca Teuz Cermei
CS Comunal Dumbrăviţa - CS Hunedoara
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - Flacăra Horezu
Viitorul Dăeşti - U Craiova 1948 SA
Naţional Sebiş - ACSO Filiaşi
Şoimii Lipova - Gilortul Târgu Cărbuneşti

Etapa a 15-a - 30 noiembrie 2019

Gilortul Târgu Cărbuneşti - ACS Poli Timişoara
ACSO Filiaşi - Şoimii Lipova
U Craiova 1948 SA - Naţional Sebiş
Flacăra Horezu - Viitorul Dăeşti
CS Hunedoara - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
Gloria Lunca Teuz Cermei - CS Comunal Dumbrăviţa
LPS Cetate Deva - Progresul Pecica
Crişul Chişineu Criş - Fortuna Becicherecu Mic

RETURUL CAMPIONATULUI

Etapa a 16-a - 07 martie 2020
Etapa a 17-a - 14 mart:e 2020
Etapa a 18-a - 21 martie 2020
Etapa a 19-a - 28 martie 2020
Etapa a 20-a - 04 aprilie 2020
Etapa a 21-a - 08 aprilie 2020 (intermediară)
Etapa a 22-a - 11 aprilie 2020
Etapa a 23-a - 17 aprilie 2020
Etapa a 24-a - 25 aprilie 2020
Etapa a 25-a - 02 mai 2020
Etapa a 26-a - 06 mai 2020 (intermediară)
Etapa a 27-a - 09 mai 2020
Etapa a 28-a - 16 mai 2020
Etapa a 29-a - 23 mai 2020
Etapa a 30-a - 30 mai 2020

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

More in this category:

preview

Meniul Zilei in Craiova

Comanda ... pizza, salata, paste, sandwichuri la domiciliu

Evenimente in Craiova

Gaseste-ne pe facebook

Analitycs

 

Cauta in site

Esti aici !

You are here:Fotbal »Liga 3»Liga 3 @ Seria 4 | Sezonul 2019 - 2020 (program)

Cauta categorie