Liga Florilor @ Program Sezonul 2019 - 2020

Etapa 1: 31 august 2019
SCM Râmnicu Vâlcea v HC Dunărea Brăila
Rapid București v ASC Corona Brașov
Gloria Bistrița v SCM Craiova
HC Zalău v CSM București
SCM Gloria Buzău v ”U” Cluj
Minaur Baia Mare v Măgura Cisnădie
AHCM Unirea Slobozia v CSM Slatina

 

Etapa 2 ;
CSM Slatina v SCM Râmnicu Vâlcea
ASC Corona Brașov v HC Dunărea Brăila
Măgura Cisnădie v AHCM Unirea Slobozia
”U” Cluj v Minaur Baia Mare
CSM București v SCM Gloria Buzău
SCM Craiova v HC Zalău
Rapid București v Gloria Bistrița

 

Etapa 3:
SCM Râmnicu Vâlcea v Măgura Cisnădie
Gloria Bistrița v ASC Corona Brașov
HC Zalău v Rapid București
SCM Gloria Buzău v SCM Craiova
Minaur Baia Mare v CSM București
AHCM Unirea Slobozia v ”U” Cluj
HC Dunărea Brăila v CSM Slatina

 

Etapa 4:
”U” Cluj v SCM Râmnicu Vâlcea
ASC Corona Brașov v CSM Slatina
Măgura Cisnădie v HC Dunărea Brăila
CSM București v AHCM Unirea Slobozia
SCM Craiova v Minaur Baia Mare
Rapid București v SCM Gloria Buzău
Gloria Bistrița v HC Zalău

 

Etapa 5:
SCM Râmnicu Vâlcea v CSM București
HC Zalău v ASC Corona Brașov
SCM Gloria Buzău v Gloria Bistrița
Minaur Baia Mare v Rapid București
AHCM Unirea Slobozia v SCM Craiova
HC Dunărea Brăila v ”U” Cluj
CSM Slatina v Măgura Cisnădie 

 

Etapa 6:
SCM Craiova v SCM Râmnicu Vâlcea
ASC Corona Brașov v Măgura Cisnădie
”U” Cluj v CSM Slatina
CSM București v HC Dunărea Brăila
Rapid București v AHCM Unirea Slobozia
Gloria Bistrița v Minaur Baia Mare
HC Zalău v SCM Gloria Buzău

 

Etapa 7:
SCM Râmnicu Vâlcea v Rapid București
SCM Gloria Buzău v ASC Corona Brașov
Minaur Baia Mare v HC Zalău
AHCM Unirea Slobozia v Gloria Bistrița
HC Dunărea Brăila v SCM Craiova
CSM Slatina v CSM București
Măgura Cisnădie v ”U” Cluj

 

Etapa 8:
Gloria Bistrița v SCM Râmnicu Vâlcea
ASC Corona Brașov v ”U” Cluj
CSM București v Măgura Cisnădie
SCM Craiova v CSM Slatina
Rapid București v HC Dunărea Brăila
HC Zalău v AHCM Unirea Slobozia
SCM Gloria Buzău v Minaur Baia Mare

 

Etapa 9:
SCM Râmnicu Vâlcea v HC Zalău
Minaur Baia Mare v ASC Corona Brașov
AHCM Unirea Slobozia v SCM Gloria Buzău
HC Dunărea Brăila v Gloria Bistrița
CSM Slatina v Rapid București
Măgura Cisnădie v SCM Craiova
”U” Cluj v CSM București 

 

Etapa 10:
SCM Gloria Buzău v SCM Râmnicu Vâlcea
ASC Corona Brașov v CSM București
SCM Craiova v ”U” Cluj
Rapid București v Măgura Cisnădie
Gloria Bistrița v CSM Slatina
HC Zalău v HC Dunărea Brăila
Minaur Baia Mare v AHCM Unirea Slobozia

 

Etapa 11:
AHCM Unirea Slobozia v ASC Corona Brașov
SCM Râmnicu Vâlcea v Minaur Baia Mare
HC Dunărea Brăila v SCM Gloria Buzău
CSM Slatina v HC Zalău
Măgura Cisnădie v Gloria Bistrița
”U” Cluj v Rapid București
CSM București v SCM Craiova

 

Etapa 12:
AHCM Unirea Slobozia v SCM Râmnicu Vâlcea
ASC Corona Brașov v SCM Craiova
Rapid București v CSM București
Gloria Bistrița v ”U” Cluj
HC Zalău v Măgura Cisnădie
SCM Gloria Buzău v CSM Slatina
Minaur Baia Mare v HC Dunărea Brăila

 

Etapa 13:
SCM Râmnicu Vâlcea v ASC Corona Brașov
HC Dunărea Brăila v AHCM Unirea Slobozia
CSM Slatina v Minaur Baia Mare
Măgura Cisnădie v SCM Gloria Buzău
”U” Cluj v HC Zalău
CSM București v Gloria Bistrița
SCM Craiova v Rapid București

 

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

preview

Meniul Zilei in Craiova

Comanda ... pizza, salata, paste, sandwichuri la domiciliu

Evenimente in Craiova

Gaseste-ne pe facebook

Analitycs

 

Cauta in site

Esti aici !

You are here:Sport»Handbal»Liga Florilor @ Program Sezonul 2019 - 2020

Cauta categorie